Strona Główna Kontakt SiteMap Language:
 
  • O firmie  
 
 

Szanowni Państwo,
Jeżeli szukacie profesjonalnych wykonawców Waszego zlecenia, kogoś kto posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie - gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy „Normax” . Jeśli wyda się ona interesująca, można skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i umówić się na wstępną konsultację. 

Zlecając nam wykonanie usługi macie Państwo gwarancję:

  • profesjonalnie przeprowadzonej usługi
  • doboru najodpowiedniejszych materiałów
  • satysfakcji zarówno pod względem efektów jak i kosztów.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Normax" powstało na bazie rodzinnej firmy oferującej swoje usługi już od 1996 r.. Nasza siedziba, od początki istnienia przedsiębiorstwa mieści się w Winowie koło Opola.
Przedmiotem działalności jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych w zakresie obróbki skrawaniem metalu. „Normax” realizuje również zamówienia dla kontrahentów zagranicznych.Nasze przedsiębiorstwo posiada wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem w branży oraz nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie solidnie wykonać powierzone przez Państwa zlecenia według najwyższych standardów jakości oraz z zachowaniem ustalonych terminów.

Swoim klientom oferujemy szeroki zakres usług począwszy od przygotowania projektu, a na wykonaniu gotowego wyrobu kończąc. Pracę wykonujemy w oparciu o powierzoną dokumentację lub na podstawie własnych opracowań. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania techniczne na każdym etapie zlecenia (porady projektowe, dobór materiałów i technologii). Firma gwarantuje niezmienność ceny uzgodnionej przy nawiązaniu współpracy oraz krótkie terminy wykonania zlecenia.

Norbert Janecko
Właściciel firmy „Normax” 

 
 
     
 

PPHU NORMAX - Norbert Janecko
45-950 Opole-Winów, ul. Ks. Ligudy 13
Tel.: + 48 77 4748 340,
Tel.: +48 883 644 762

 
   
 
 
  NORMAX - Toczenie, Frezowanie, Frezowanie uzębień, Dłutowanie, Szlifowanie wałków i otworów, Prasa hydrauliczna
MENU: Strona Główna O firmie Galeria Oferta Kontakt
projektowanie stron www iPolska.com.pl